Grono pedagogiczne

Dział: 
  1. Irena E-mail: iksy@wp.pl

bibliotekarz

  1. Portret użytkownika Zdzisława Małyszko
    Zdzisława Małyszko E-mail: z.malyszko@3lo.sopot.pl

    Bibliotekarz
    mgr filologii polskiej
    Opiekun Wolontariatu

biologia

  1. Portret użytkownika Katarzyna Dardzyńska-Lis
    Katarzyna Dardzyńska-Lis E-mail: k.dardzynska-lis@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel biologii
    Wychowawca klasy II B

chemia

  1. Portret użytkownika Elżbieta Lamparska
    Elżbieta Lamparska E-mail: e.lamparska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel chemii
    Wychowawca klasy I B

fizyka

  1. Portret użytkownika Maria Naleźny
    Maria Naleźny E-mail: m.nalezny@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel fizyki

geografia

  1. Portret użytkownika Ewa Endraszka
    Ewa Endraszka E-mail: e.endraszka@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel geografii
    Wychowawca klasy III C

historia, WOS

  1. Portret użytkownika Jadwiga Łańcucka
    Jadwiga Łańcucka E-mail: j.lancucka@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel historii
    Nauczyciel WOS-u
    Wychowawca klasy III B

  2. Portret użytkownika Justyna Wójcikiewicz
    Justyna Wójcikiewicz E-mail: j.wojcikiewicz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel historii 
    Nauczyciel WOS-u

j. angielski

  1. Portret użytkownika Beata Sokołowska
    Beata Sokołowska E-mail: b.sokolowska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka angielskiego

  2. Portret użytkownika Paweł Pepliński
    Paweł Pepliński E-mail: p.peplinski@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka angielskiego

  3. Portret użytkownika Małgorzata Wyka-Cichocka
    Małgorzata Wyka-Cichocka E-mail: m.wyka-cichocka@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka angielskiego,
    Wychowawca klasy II A

  4. Portret użytkownika Katarzyna Welicka
    Katarzyna Welicka E-mail: k.welicka@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka angielskiego
    Wychowawca klasy I C

  5. Portret użytkownika Iwona Bogucka
    Iwona Bogucka E-mail: i.bogucka@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka angielskiego

  6. Portret użytkownika Katarzyna Trypuć-Kozłowska
    Katarzyna Trypuć-Kozłowska E-mail: k.trypuc-kozlowska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka nagielskiego
    Nauczyciel wychowania- fizycznego
    Wychowawca klasy I A

j. francuski

  1. Portret użytkownika Jolanta Rulewska-Przybek
    Jolanta Rulewska-Przybek E-mail: j.rulewska-przybek@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka francuskiego
    Nauczyciel wiedzy o kulturze
    Opiekun szkolnego teatru

j. niemiecki

  1. Portret użytkownika Maria Dering-Głuszkiewicz
    Maria Dering-Głuszkiewicz E-mail: m.dering-gluszkiewicz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka niemieckiego,
    Wychowawca klasy II D

j. polski

  1. Portret użytkownika Jolanta Mostowik
    Jolanta Mostowik E-mail: j.mostowik@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka polskiego,
    Wychowawca klasy II C

  2. Portret użytkownika Tomasz Zieliński
    Tomasz Zieliński E-mail: t.zielinski@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka polskiego
    Nauczyciel etyki
    Opiekun Samorządu Szkolnego

  3. Portret użytkownika Justyna Blicharz-Kuflińska
    Justyna Blicharz-Kuflińska E-mail: j.blicharz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka polskiego
    Opiekun szkolnego teatru
     

  4. Portret użytkownika Ewa Kmiecik-Bielańska
    Ewa Kmiecik-Bielańska E-mail: e.kmiecik-bielanska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel języka polskiego

  5. Portret użytkownika Anna Miękus
    Anna Miękus E-mail: dyrektor@3lo.sopot.pl

    Dyrektor Szkoły
    Nauczyciel języka polskiego

matematyka

  1. Portret użytkownika Ewa Jastrzębska
    Ewa Jastrzębska E-mail: e.jastrzebska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel matematyki
    Wychowawca klasy III A

  2. Portret użytkownika Danuta Klapper-Szczucka
    Danuta Klapper-Szczucka E-mail: wicedyrektor@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel matematyki
    V-ce dyrektor szkoły

  3. Portret użytkownika Elżbieta Szeler
    Elżbieta Szeler E-mail: e.szeler@wp.pl

    Nauczyciel matematyki
    Nauczyciel przedsiębiorczości

  4. Portret użytkownika Elżbieta Butkiewicz
    Elżbieta Butkiewicz E-mail: e.butkiewicz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel matematyki
    Wychowawca klasy I D

religia

  1. Portret użytkownika ks. Dominik Cichy
    ks. Dominik Cichy E-mail: d.cichy@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel religii

  2. Portret użytkownika ks.Marek Kalisz
    ks.Marek Kalisz E-mail: m.kalisz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel religii

sztuka

  1. Portret użytkownika Dorota Grubba
    Dorota Grubba E-mail: d.grubba@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel historii sztuki

  2. Portret użytkownika Magdalena Hanysz-Stefańska
    Magdalena Hanysz-Stefańska E-mail: m.hanysz-stefanska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel rysunku

  3. Anna Reinert-Faleńczyk E-mail: a.reinert-falenczyk@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel rysunku

wiedza o bezpieczeństwie

  1. Portret użytkownika Michał Szumielewicz
    Michał Szumielewicz E-mail: m.szumielewicz@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel wiedzy o bezpieczeństwia
    Nauczyciel informatyki
    Wychowawca klasy III D
    Szkolny Rzecznik Praw Ucznia

wychowanie fizyczne

  1. Portret użytkownika Mirosław Nowakowski
    Mirosław Nowakowski E-mail: m.nowakowski@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel wychowania fizycznego

  2. Portret użytkownika Sylwia Perzanowska
    Sylwia Perzanowska E-mail: s.perzanowska@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel wychowania fizycznego

  3. Portret użytkownika Grażyna Oszczygieł
    Grażyna Oszczygieł E-mail: g.oszczygiel@3lo.sopot.pl

    Nauczyciel wychowania fizycznego